Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

SPORTS LU florbolistiem neizdodas pārspēt sezonas vicelīderus, sezona noslēgusies 1/4 finālā
Jānis Skribāns
15.03.2017

Latvijas Universitāte/FS Masters florbolisti otrdien viesos pret 1. līgas regulārās sezonas vicelīderiem RSU/Babīte nespēja izcīnīt uzvaru 1/4 fināla 5. spēlē, piekāpjoties spēlē ar rezultātu 2:4 un reizē piedzīvojot zaudējumu arī visā sērijā kopumā ar 2:3.

1/4 fināla sērijas pirmās 4 spēles.

Atgādinām, ka pirmajā spēlē viesos vispirms tika piedzīvots zaudējums RSU/Babītes florbolistiem ar 3:5, pēc tam otrajā spēlē viesos izdevās izcīnīt uzvaru ar 10:6. Trešajā sērijas spēlē mājās tika izcīnīta otrā uzvara ar 8:7 papildlaikā, taču sērijas pēdējā mājas spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 4:5

Spēles gaita

Jau 1. periodā sērijas izšķirošajā, piektajā spēlē, mājiniekiem, Babītes florbolistiem, izdevās iegūt 3 vārtu pārsvaru, periodu noslēdzot ar 0:3 savā labā. 2. periodā mūsējiem vienus vārtus atguva Ādams Petrovskis ļaujot 2. periodu noslēgt ar 2 vārtu deficītu 1:3. 3. periodā Kristam Paulovičam izdevās samazināt Babītes pārsvaru līdz minimumam 2:3. Taču perioda vidū mūsējiem nopelnīts noraidījums, ko veiksmīgi izmantoja mājinieki un atjaunoja 2 vārtu pārsvaru panākot 2:4. Šādu rezultātu viņiem izdevās arī nosargāt un izcīnīt uzvaru visā sērijā kopumā.

Labākais spēlētājs

Par labāko spēlētāju mūsu komandas rindās tika atzīts mūsu vārtsargs Kristaps Bukbārdis kuram izdevās atvairīt 27 no 31 pretinieku veiktajiem metieniem.

Līdz ar šo spēli LU/FS Masters savu 2016./2017. gada sezonu ir noslēguši. Pateicamies visiem, kas sekoja līdzi mūsu komandas gaitām un atbalstīja apmeklējot spēles!