Svētdien, 28.oktobrī, Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukumā FK Metta/Latvijas Universitāte komanda viesojās pie Valmiera Glass ViA.

Spēli no pirmajām minūtēm aktīvāk iesāka viesi, pirmo 90 sekunžu laikā sitienus pa vārtiem izdarot Fjodorovam un Ivanovam – vietā bija vārtsargs un bumba aizspurdza gar vārtu apakšējo stūri. Neilgi pēc tam Oša modrību ar diviem sitieniem pārbaudīja valmierieši – Dāvis vārtos darbojās nevainojami. Atklātais futbols turpinājās visa puslaika garumā, un iespējas bija abām komandām. Puslaika vidū labu tālsitienu no 20 metriem izdarīja Fjodorovs, taču tas lidoja nedaudz vārtiem secen, bet pie otriem vārtiem Valmiera Glass ViA savērpa virpuli ar vairākiem sitieniem, bet par laimi bumbu vārtos nenogādāja. Līdzīgais un aktīvais puslaiks vēl pieredzēja divas labas iespējas no soda laukuma iekšienes mettiešu izpildījumā, tomēr Dzhamalutdinov un Kovaļonoks vārtos netrāpīja. Otro puslaiku daudz aktīvāk iesāka FK Metta/LU futbolisti, un tika pie diviem teicamiem momentiem. Vispirms pēc stūra sitiena lielisku Ševeļova sitienu ar galvu ar pūlēm atvairīja vārtsargs, bet pāris minūtes vēlāk Bogdanovs vienā uzbrukumā vēl divas reizes atsita mettiešu raidījumus no tuvas distances. Tomēr pūliņi tika atalgoti – 63.minūtē Kabelo Seriba spēcīgi piespēlēja bumbu gar vārtiem un mājinieku futbolists trāpīja bumbu savos vārtos – 1:0! Līdz puslaika beigām laukumā bija redzama līdzīga cīņa, kurā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja viesi, bīstamāk arī uzbrūkot. 73.minūtē teicami soda laukumā ielauzās Van Dave Harmon, taču viņa sitienu vārtu apakšējā stūrī tvēra vārtsargs. Toties septiņas minūtes vēlāk glābējs nebija arī viņš, kad Rendijs Šibass ar kārtīgu cīņu vārtu priekšā dubultoja pārsvaru – 2:0! Spēles beigas aizritēja salīdzinoši mierīgi, un FK Metta/LU futbolisti, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas viesos, pacēlās uz 6.pozīciju turnīra tabulā, apsteidzot FK Jelgava.