Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Sociālo zinātņu fakultāte Lomonosova ielā 1 a.
Sociālo zinātņu fakultāte Lomonosova ielā 1 a.

Sociālo zinātņu fakultāte aicina uz semināriem par publikāciju un promocijas darbu izstrādi
Anete Zasa Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes sekretāre
09.01.2017

10. janvārī un 24. janvārī plkst. 18.15 Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātē (Lomonosova ielā 1a, 210. telpā) notiks semināri, kuros doktorantus ar savu pieredzi un būtiskākajiem ieteikumiem publikāciju un promocijas darbu sagatavošanā iepazīstinās tie sociālo zinātņu doktori, kuri promocijas darbus Sociālo zinātņu fakultātē (SZF) aizstāvējuši pēdējo trīs gadu laikā un pašlaik sekmīgi darbojas kā SZF docētāji un Sociālo un politisko pētījumu institūta pētnieki.

Seminārā 10. janvārī piedalīsies politikas zinātnes doktore Ilze Balcere, komunikācijas zinātnes doktors  Didzis Bērziņš un socioloģijas doktors Anvars Zavackis. Savukārt, seminārā 24. janvārī piedalīsies komunikācijas zinātnes doktore Laura Ardava, socioloģijas doktors Jurijs Ņikišins, kā arī politikas zinātnes doktori Marta Tripāne un Didzis Kļaviņš.

Paneļdiskusiju ietvaros tiks apspriesti tādi jautājumi kā publikāciju un promocijas darba plānošana, literatūras studijas, interviju organizēšana, pētījuma konstrukcija un loģika, hipotēžu formulēšana u.c.

Semināri notiks doktorantūras skolas “Politisko, sociālo un ekonomisko procesu analīze postpadomju telpā” ietvaros.

Laipni aicināti visi interesenti!