Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! Izdari pareizo profesijas izvēli un piesakies studijām Latvijas Universitātē!
LU Mediju un mārketinga centrs
04.07.2016

Latvijas Universitātē (LU) ir plašākais studiju programmu piedāvājums Latvijā – šeit var iegūt izglītību gan humanitārajās un izglītības zinātnēs, gan sociālajās un tiesību zinātnēs, gan dabas un dzīvības zinātnēs. Studenti var izvēlēties jebkuru no 64 bakalaura vai profesionālajām studiju programmām. Latvijas Universitāte ir vienīgā augstskola no Latvijas pasaules labāko universitāšu top 5%.

Lai izdarītu pareizo profesijas izvēli, LU Karjeras centrs piedāvā pusotru stundu garu konsultāciju. Konsultācijai iespējams pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi karjera@lu.lv. Savukārt, ja neizdodas apmeklēt konsultāciju, Universitāte piedāvā testu „Pastudē sevi” mājas lapā (ŠEIT). 

Lielākajā daļā LU programmu ir pieejamas valsts finansētas budžeta vietas. Turklāt vairāk budžeta vietu ir nozarēs, pēc kurām ir lielāks pieprasījums. Tāpēc, piemēram, dabaszinātņu programmās budžeta vietu ir vairāk nekā ekonomikā. Lai iegūtu iespēju studēt par valsts līdzekļiem, tiek vērtēti potenciālo studentu centralizēto eksāmenu rezultāti. Piesakoties studijām, ir iespējams izvēlēties vairākas studiju programmas, tādējādi palielinot izredzes izturēt konkursu uz budžeta vietām.

Studijām LU var pieteikties no 27. jūnija līdz 12. jūlijam, iesniedzot pieteikumu vienotajā uzņemšanas sistēmā portālā www.latvija.lv, kurā iespējams pieteikties līdz pat 10 studiju programmām vienlaikus, sarindojot tās prioritārā secībā.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 15. jūlijā, savukārt otrās kārtas rezultātus varēs uzzināt 19. jūlijā. Tie tiks paziņoti portālā www.latvija.lv, kā arī nosūtīti īsziņas un elektroniskās vēstules veidā.

Zemāk apskatāms Universitātes sagatavotais materiāls, kurš soli pa solim palīdzēs kļūt par Latvijas Universitātes studentu!

Gaidīsim tevi Latvijas Universitātē. Tāpēc ienāc www.gribustudet.lv