Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Notiks patvēruma meklētāju situācijai Eiropas Savienībā veltīts pasākums
LU Preses centrs
28.01.2016

Šī gada 28. janvārī plkst. 16.00 Kalpaka bulvārī 4, 2. stāva zālē Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūts (LU FSI) rīko pasākumu "Patvēruma meklētāju situācija ES: pieredze, teorijas, politika".

Pasākuma pirmajā daļā, kas būs veltīta pieredzei, lekciju "Kas patiesībā notiek patvēruma meklētāju nometnēs? Darbs Sicīlijā un pieredzes apkopojums" lasīs Dr.hist. Inese Runce, LU FSI vadošā pētniece.

Otrā daļa būs veltīta teorijai un politikai. Tajā būs iespēja noklausīties Dr. phil. R. Kūļa lekciju "Neizpratnes leksika, kā runā par bēgļiem" un Dr. phil. S. Krūmiņas-Koņkovas lekciju “Kultūru migrācija un reliģiju jautājumi”.

Pēc katras daļas paredzēti jautājumi, diskusijas un apspriešana. Laipni aicināti visi interesenti! Ieeja brīva. 

Par Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūtu

LU Filozofijas un socioloģijas institūts dibināts 1981. gadā, un jau kopš tā brīža, vairāk nekā 30 gadus, Institūtā zinātniskā darbība tiek organizēta humanitāro un sociālo zinātņu jomās. LU Filozofijas un socioloģijas institūta mērķis ir Latvijas akadēmiskās filozofiskās domas veidošana un attīstība, starptautiskas zinātniskas sadarbības stiprināšana, kā arī etnopolitikas, identitātes, emigrācijas, Latvijas ideju un mutvārdu vēstures pētniecība. Institūtā tiek izstrādātas monogrāfijas, veikti ārzemju tekstu tulkojumi, organizētas konferences un veikti starptautiska mēroga projekti.

Plakāts