Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Konference “Atvērtā zinātne - pētnieku ieguvums 21.gadsimtā”
Gita Rozenberga
06.10.2015

20. oktobrī ikgadējās Open Access nedēļas laikā notiks starptautiska konference “Atvērtā zinātne - pētnieku ieguvums 21. gadsimtā”.

Uz konferenci tiek aicināts zinātnisko institūciju personāls, pētījumu projektu vadītāji un koordinatori, doktorantūras studenti, zinātnes politikas veidotāji, bibliotekāri un citi interesenti. Konferences mērķis ir veicināt izpratni par atvērtās zinātnes (Open Science) koncepciju, tās izaicinājumiem un priekšrocībām un par Eiropas Komisijas rekomendācijām attiecībā uz zinātnes datu pārvaldību un digitalizāciju. Konferences plenārsēdē iekļautas tēmas par atvērto un savienoto izpēti kā motīvu straujākiem un plašākiem jauninājumiem, tēmas par atvērtās piekļuves politikas izveidi un praksi, par Latvijas zinātnieku sabiedrībai tik būtisko jautājumu - atvērtās piekļuves iespējām un risinājumiem Latvijā un plašāk Eiropā. Konferences otrajā daļā notiks 3 paralēli darba semināri pieredzes un labās prakses apmaiņai.

Konferenci organizē Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā Universitāte un Latvijas Nacionālā bibliotēka. Vērienīgais pasākums notiks Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā. Papildus informācija un pilna konferences programma aplūkojama Nacionālā atvērtās piekļuves dienesta tīmekļa vietnē.

Lūdzam pieteikt savu dalību konferencē, izmantojot elektronisko pieteikšanās formu