Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Foto: Toms Grīnbergs, LU Preses centrs
Foto: Toms Grīnbergs, LU Preses centrs

Notiek konference par demogrāfiju
Prof. Juris Krūmiņš
30.10.2015

Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes pētnieki no Valsts pētījumu programmas EKOSOC-LV demogrāfijas projekta aicina piedalīties konferencē „Veselības un mūža ilguma konverģence un diverģence trīs Baltijas valstīs: politikas iesaiste un izaicinājumi”, kas notiks 30. oktobrī plkst. 9.00 Raiņa bulv. 19, Mazajā aulā.

Konferenci rīko Eiropas vadošo demogrāfisko pētījumu centru tīkls Population Europe sadarbībā ar Latvijas Universitāti, Tallinas Universitāti un Vitauta Dižā Kauņas Universitāti. Kopš 2009.gada Population Europe ir organizējis 18 konferences ar plašas starptautiskas auditorijas līdzdalību dažādās Eiropas valstīs. Šī būs pirmā konference Baltijas valstī. Konferences darba valoda ir angļu.

Reģistrācija konferencei sāksies piektdien 30.oktobrī pl. 8:30, konferences norises ilgums LU mazajā aulā no pl. 9:00 līdz 14:30. Reģistrācijas maksa nav paredzēta. Konferenci finansiāli atbalsta Eiropas Savienības „Progress” programma. Konferencē ar referātiem uzstāsies pētnieki no Francijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes un Vācijas. Pēc referātiem sekos paneļdiskusija, kurā piedalīsies demogrāfijas un tautas veselības politikas veidotāji un eksperti. Konferenci būs iespēja noskatīties tiešraidē Internetā.

Konferences programma un reģistrēšanās šeit