Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Ielūguma autore -Teoloģijas fakultātes absolvente Lilija Berzinska
Ielūguma autore -Teoloģijas fakultātes absolvente Lilija Berzinska
Ielūguma autore -Teoloģijas fakultātes absolvente Lilija Berzinska
Notiks LU Teoloģijas fakultātes 95. jubilejas salidojums
Ilze Jansone, Teoloģijas fakultātes vadošā pētniece
29.06.2015

2015. gada 4. februārī apritēja 95 gadi, kopš dibināta Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultāte. Jubilejas svinības iesāka ikgadējais pasākumu cikls „Februāris – Teoloģijas mēnesis”, taču dažādi pasākumi turpinās visa gada garumā. 2015. gada 3. un 4. jūlijā notiks LU Teoloģijas fakultātes salidojums.

Salidojumā mīļi tiek gaidīti absolventi un bijušie studenti, mācībspēki un darbinieki, kā arī LU TF draugi un atbalstītāji. 3. jūlijā programmā paredzēta starptautiska zinātniska konference un svētku koncerts, savukārt 4. jūlijā viesi varēs apciemot LU TF esošo un bijušo mājvietu un piedalīties dievkalpojumā. Salidojumu noslēgs saviesīgas svinības Kristapa Morberga vasarnīcā Jūrmalā.

Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultāte ir 1920. gada 4. februārī darbību uzsākušās un 1940. gada 22. augustā nelikumīgi slēgtās fakultātes darba turpinātāja. Teoloģijas fakultāte ir Latvijas Universitātes akadēmiska studiju un pētniecības struktūrvienība, kas nodarbojas ar kritisku pētniecību un sagatavo akadēmiski izglītotus teologus, reliģiju pētniekus, docētājus un speciālistus ētikas jautājumos. Fakultāte nav pakļauta nevienai baznīcai, bet sadarbojas ar visām. Kā mācībspēki, tā arī studenti ir no dažādām konfesijām un reliģijām.

Detalizēta informācija par salidojumā plānotajiem pasākumiem, dalības maksu un pieteikšanos: ilze.jansone@lu.lv vai 67034441

LU Bibliotēkā izstāde “Akadēmiskais teoloģijas žurnāls „Ceļš” 80 gadus ceļā ar teoloģijas fakultāti”

fileadmin/user_upload/lu_portal/zinas/TF_salidojuma_programma.docx