Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Foto: Anete Janševica
Foto: Anete Janševica

Notiks 27. starpdisciplinārā konference „Meklējumi un atradumi”
LU LIteratūras, folkloras un mākslas institūts
18.05.2015

Ceturtdien, 21. maijā, norisināsies ikgadējā starpdisciplinārā konference „Meklējumi un atradumi”, ko organizē Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūts (LU LFMI). Konferencē ar referātiem piedalīsies folkloras, literatūras, sociālo un mākslas zinātņu pētnieki, referātos aktualizējot jautājumus, kas saistīti ar dažādu zinātņu nozaru tuvināšanos un starpdisciplinaritāti humanitārajās un sociālajās zinātnēs.

Šīgada konferencē, kas tiek organizēta ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu, uzstāsies gan LU LFMI, gan citu zinātnisko institūciju pētnieki. Konferences darbs tiks organizēts četrās sekcijās, un referāti tematiski aptvers plašu tēmu loku. Divas konferences sekcijas aptvers LU LFMI īstenotos pētnieciskos projektus par jaunāko latviešu literatūru no 2007. līdz 2014. gadam un par latviešu literatūras sociālo vēsturi 19. un 20. gadsimta mijā.

Visas konferences laikā būs pieejams LU LFMI apgāda, kā arī apgādu „Zinātne” un „Mansards” grāmatu galds, kurā grāmatas varēs iegādāties par lētāku cenu.

Konference notiks Latvijas Universitātes Vēstures muzeja zālē (Raiņa bulvārī 19, 415. auditorijā), sākums plkst. 10.00.

Konferencei būs iespējams sekot arī tiešraidē LU portālā.

Konferences referātu kopsavilkumi ir lasāmi LU LFMI mājas lapā.

Konferences programma

Video ieraksts