Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Notiks 4. starptautiskā zinātniskā konference „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas”
Silvija Bruņa
14.04.2015

2015.gada 17.aprīlī, notiks ceturtā starptautiskā praktiski zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs "Projektu vadīšanas nozares attīstība - prakse un perspektīvas".

Konferencē ik gadu ar referātiem uzstājās eksperti, profesionāļi, studenti un zinātnieki vairāk kā no 17 dažādām pasaules valstīm, kā, piemēram, no  Lietuvas, Irānas, Austrāljas, Džordžijas, Krievijas, Igaunijas, Vācijas, Palestīnas, Honkongas, Somijas, Francijas, Norvēģijas, Lielbritānijas, Itālijas. Konferences mērķis ir apspriest zinātnisko pētījumu rezultātus par projektu vadības jautājumiem, nodibināt jaunus kontaktus un sadarbības tīklus starp profesionāļiem, kas iesaistīti projektu vadībā, kā arī uzlabot jaudu projektu vadītāju vidū.

Konferenci organizē Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte sadarbībā ar Projektu vadītāju profesionālo apvienību un Baltijas kontrolinga institūtu, un tās galvenais atbalstītājs ir SIA „Latvijas Mobilais Telefons”.

Konferences plenārsēde noritēs 17.aprīlī no pulksten 10.00-12.00, Latvijas Universitātes Lielajā aulā

Konference tiks organizēta 5. paralēlās sesijās.

Dalība plenārsēdē un konferences sesijās, bez papildus konferences materiālu saņemšanas un dalības noslēguma pieņemšanā ir BEZ MAKSAS.

Papildu informācija