Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
8. maijā sāksies „ATEE Spring Conference 2015”
Linda Daniela
19.03.2015

Latvijas Universitāte un Eiropas skolotāju izglītības asociācija (ATEE) sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu aicina pedagogus, studentus un izglītības procesā ieinteresētos piedalīties „ATEE Spring Conference 2015”, kas notiks Rīgā no 8. līdz 10.maijam

Konferences tēma ir “Skolotājs 21.gadsimtā: kvalitatīva izglītība kvalitatīvām mācībām (“Teacher of the 21st century: Qualitative education for qualitative teaching”). Šī ir iespēja piedalīties diskusijās par kvalitatīvu izglītību 21.gadsimtā, inovācijām pedagoģijā un dažādām idejām, kā to sasniegt? Kā, ņemot vērā izmaiņas sabiedrībā, plānot un organizēt pedagoģisko procesu skolās un universitātēs? Kā pedagogiem un izglītības procesu pētniekiem organizēt savu darbu, lai sasniegtu mūsdienu izglītībai izvirzītos mērķus?  Šie un vēl citi jautājumi tiks diskutēti darba grupās, lai apspriestu jaunākās idejas, pētījumu rezultātus un meklētu risinājumus to izmantošanai pedagoģiskajā procesā. 

Konferences atklāšanā uzstāsies LU mācību prorektors, profesors, Dr.psych. Andris Kangro, LU profesore, Dr.habil.paed. Irēna Žogla, ATEE prezidente Dr. Joana Salazar Noguera, Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra ( RIIMC) vadītāja Signe Neimane, Dr. Peje Michaelsson, Ilona Brūveris un citi.

„ATEE Spring Conference 2015” mājaslapa