Piekto uzvaru, tai skaitā ceturto graujošo, pirmdien Studentu Basketbola līgā (SBL) izcīnījusi Latvijas Universitāte, šoreiz izbraukumā ar 106-66 sagraujot Banku Augstskolas komandu. LU rindās 30 punktus guva Edgars Leja.

Lai arī spēles tendence ievirzījās jau 1.ceturtdaļā, ko LU uzvarēja ar 28-17, vislielāko izrāvienu mūsējie panāca tieši otro 10 minūšu laikā, kad puslaika pārtraukumā komandas devās ar 30 punktu atstatumu (62-32), kas lielā mērā izšķīra spēles likteni. 6 spēlētāju sastāvā maču aizvadošā BA neatrada nekādus argumentus arī spēles otrajā pusē - lai arī cienīgi, zaudēts tika arī abās atlikušajās ceturtdaļas, rezultātā LU svinot uzvaru ar 106-66. Latvijas Universitātes rindās pārliecinoši rezultatīvākais bija Edgars Leja, kurš guva 30 punktus, turklāt sasniedzot efektivitātes rādītāju 28. Vēl 18 punktus pievienoja Armands Ginters. Pretinieku rindās rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Eduards Bagatskis. Šī bija 1 apļa noslēdzošā spēle, LU studentiem tiekot pie 5. uzvaras tikpat mačos. Kopvērtējuma tabulā 2.vietu ieņem RSU, kam seko LLU studenti. BA Turība šobrīd ieņem vien 4.vietu, savukārt pārsteidzoši bez uzvarām joprojām ir LSPA. Studentu līgas šīs sezonas izspēle paredz, ka komandas aizvadīs 4 apļu turnīru, kam sekos cīņas par medaļām (fināls un spēle par 3.vietu). Nākošo spēli LU aizvadīs 17.novembrī, viesos tiekoties ar BA Turība, savukārt 24.novembrī izbraukumā tiks aizvadīta cīņa ar LLU. Jāpiemin. ka tieši pret šo komandu mūsējiem 1.aplī radās vislielākie sarežģījumi un uzvara tika gūta sīvā cīņā.

SBL: Banku Augstskola - Latvijas Universitāte