Vakar savu pēdējo šīs LBL regulārās sezonas mājas spēli aizvadīja Latvijas Universitātes basketbolisti, kas savā laukumā uzņēma Liepājas Lauvas. Neskatoties uz spraigo mača ritējumu, visā tā laikā vadībā atradās viesi, kas arī svinēja uzvaru ar 96-91.

Jau no pirmajām spēles minūtēm krietni pārliecinošāku sniegumu demonstrēja viesi, kas jau ceturtdaļas vidū bija panākuši 10 punktu pārsvaru (2-12). Turpinājumā savu punktu kontu veiksmīgāk sāka pildīt arī studenti, taču ceturtdaļa noslēdzās ar to pašu -10, 18-28. Spēles otrā ceturtdaļa kļuva jau nedaudz sīvāka, taču joprojām neapturami kā no tuvās, tā no tālās distances turpināja būt Liepājas Lauvu snaiperi Joshua Andrew Mayo un Mārtiņš Kravčenko, kas ne par ko neļāva studentiem mazināt rezultāta starpību. Komandas puslaika atpūtā devās pie 38-52 viesu labā. Spēles pārtraukumā tika sumināti Latvijas Universitātes Basketbola līgas februāra un marta labākie spēlētāji. Par februāra MVP tika atzīts Dāvis Rābants (EVF), savukārt par marta labāko spēlētāju kļuva Kristaps Bērziņš (VFF). Abi spēlētāji saņēma gardas balvas no BK ,,Latvijas Universitāte’’ atbalstītāja Jaunpils pienotavas. Spēles otro pusi krietni sekmīgāk aizvadīja Latvijas Universitātes spēlētāji. Iespējams, studentiem palīdzēja pretinieku atslābums ievērojamā pārsvara dēļ, tomēr rezultāta starpība pakāpeniski tika mazināta, kur vistuvāk spēles lūzumam LU bija 4.ceturtdaļas vidū, kad lauvu pārsvars tika samazināts teju līdz minimumam. Turpinājumā kārtējo reizi savu vārdu teica Liepājas Lauvu līderi, atkal atjaunojot 10 punktu pārsvaru, kas 2 minūtes līdz spēles beigām varēja nozīmēt par drošu viesu uzvaru. Tam gan neticēja Latvijas Universitātes spēlētāji ar Mārci Vītolu priekšgalā, kurš ar neatlaidīgu sparu cīnījās līdz pat beigām un spēja rezultātu samazināt līdz -5. Lai arī šoreiz uzvaru ar 96-91 izcīnīja liepājnieki, LU studentiem jau pēc nedēļas, 7.aprīlī, būs lieliska iespēja revanšēties, kad aizvadīs pēdējo regulārās sezonas spēli tieši ar Liepājas Lauvām ,tiesa, šoreiz mačs risināsies Liepājā. Pēc spēles savu komentāru sniedza BK ,,Latvijas Universitāte’’ treneris Gunārs Gailītis: ,,Gatavojāmies spēlei nopietni, bet atkal uzkāpām uz tā paša grābekļa, ar kuru dabūjam pa pieri iepriekšējā spēlē pret Liepāju - pārāk pasīvi nospēlējām aizsardzībā. Bija noruna neļaut gūt nevienu vieglu grozu, kas netika realizēts laukumā. Lauvas pirmajā puslaikā meta vien 3 soda metienus un mēs nopelnījām sešas piezīmes, kas noteikti nebija tas, ko plānojām sagaidīt. Regulāri iekritām uz viņu pick and roll sadarbībām. Uz otro puslaiku pilnībā pamainījām taktiku, kas nesa augļus. Izdevās nobremzēt vienu no viņu līderiem Mārtiņu Kravčenko un arī pick and roll sadarbības viņiem nenesa vairs cerēto rezultātu. Otro puslaiku aizvadījām labi, tomēr lai reāli pacīnītos par uzvaru, vajadzēja izmantot visas savas iespējas. Prieks, ka vīri cīnījās līdz galam.’’             Ņemot vērā, ka spēle risinājās joku dienā jeb 1.aprīlī, BK ,,Latvijas Universitāte’’ administrācija bija parūpējusies par nelielu joku, uz ko bija iekrituši daudzi – iepriekš izziņota kāda NCAA līgas basketbolista pievienošanās LU komandai, kā arī iespējamā spēlētāja debija vakardienas spēlē. Draudzīgais joks izdevies un kā saka – april,april. :)