Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Profesors Francesco S. Pavone
Profesors Francesco S. Pavone

Florences Universitātes profesora vieslekcija par jaunākajām tendencēm un iespējām biofotonikā
Inga Saknīte, Atomfizikas un spektroskopijas institūts
03.12.2012

Ceturtdien, 6. decembrī, plkst. 16.30 Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē, Zeļļu ielā 8, 233. auditorijā, notiks Florences Universitātes profesora Francesco S. Pavone vieslekcija "Perspectives on Biophotonics". Francesco S. Pavone ir profesors Florences Universitātē, kā arī Biofotonikas laboratorijas vadītājs Eiropas Nelineārās Spektroskopijas Laboratorijā.

Viņa pētniecības virzieni ir biofizika, mikroskopiskās attēlošanas spektroskopija, biomedicinīskā attēlošana, bioloģisko paraugu lāzer-manipulācijas u.c., galvenokārt nodarbojoties ar pētniecību jaunu mikroskopijas tehnoloģiju attīstīšanā augstas izšķirspējas un jutības attēlošanai un lāzer-manipulācijai.

Lekcija paredzēta dažāda līmeņa un nozaru dabaszinātņu studentiem, un tā dos vispārīgu priekšstatu par jaunākajām tendencēm un iespējām biofotonikā.

Lekcija notiks angļu valodā.

Lekciju organizē Latvijas Universitātes SPIE studentu nodaļa sadarbībā ar starptautisko optikas biedrību SPIE. Ierodoties uz lekciju, būs iespēja iegūt informāciju arī par iespējām iesaistīties Latvijas Universitātes SPIE studentu nodaļā, informāciju, kā kļūt par SPIE biedru un kādas priekšrocības tas dod. Papildus informācija: info@ulspie.lv

Lekcijas video ieraksts: