Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Skolēni no visas Latvijas piedalīsies netradicionālās un interesantās eksaktās nodarbībās „Ekspedīcija zinātņu pasaulē”
Līva Stade
14.04.2016

7.-9. klases skolēni 15. un 16. aprīlī iesaistīsies radoši eksaktā pasākumā „Ekspedīcija zinātņu pasaulē”, ko viņi ieguvuši kā balvu, deviņu nedēļu garumā piedaloties Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra organizētajā virtuālajā konkursā „Domā! Zini! Mācies!”.

Piektdien, 15. aprīlī, LU Botāniskajā dārzā konkursa laureāti aktīvi darbosies grupās, iepazīdami Latvijas kokus, eksotiskus tauriņus un augus Tropu mājā. Dienas otrajā pusē viņi iejutīsies uzņēmēju lomā – ražos kosmētikas līdzekļus, riģipsi, un uzzinās, kā veidot metāla pārklājumus  - biznesa simulācijas spēlē „Fabrikants”, kas norisināsies LU Fizikas un matemātikas fakultātē.

Savukārt sestdien, 16. aprīlī, skolēniem būs lieliska iespēja darboties jaunajā LU Dabaszinātņu Akadēmiskajā centrā  Torņakalnā, izmantojot modernu laboratoriju piedāvātās iespējas, kur skolēni analizēs Latvijā sastopamu dzīvnieku kaulus, augus, iežus, augsni un ūdenī šķīstošas vielas - ar mērķi noskaidrot to izcelsmi un sastāvu.

Pasākuma programma.