|
Diplomi un diploma pielikumi
Pēdējās izmaiņas veiktas:
01.02.2011 |
Absolvējot studijas tiek izsniegts diploms un diploma pielikums. Uzrādot augstus studiju rezultātus tiek izsniegts diploms ar izcilību. Lai šādu diplomu saņemtu tiek ņemti vērā šādi kritēriji: vērtējumiem studiju programmas kursos jābūt ne zemākam par “8”, vērtējumi “9” un “10” ne mazāk kā 75% no kopējo atzīmju skaita, vērtējums gala pārbaudījumos, tajā skaitā par bakalaura darbu (maģistra darbu, diplomdarbu) – ne zemāks par “9”.
Pēc pieprasījuma LU izsniedz diploma pielikumu angļu valodā. Iesniegumu iesniegt diploma pielikuma sagatavošanai angļu valodā var studiju programmas sekretārei (lietvedei) līdz absolvēšanai, pēc – Studentu servisa Apkalpošanas centrā, Raiņa bulvāris 19, 125.kabinetā. Diploma pielikuma oriģināla sagatavošana ir bezmaksas pakalpojums.
bezmaksas
Ja Jums ir nepieciešams Diploma pielikumu noraksts (absolvēšanas gads sākot ar 2002. vai 2003.gadu) iesniegumu var iesniegt Studentu servisa Apkalpošanas centrā, Raiņa bulvāris 19, 125.kabinetā. Noraksta sagatavošana ir maksas pakalpojums.
1,50 LVL
Ja Jums ir nepieciešams apstiprināts diploma tulkojums, interesējieties LU Arhīvā, Raiņa bulvārī 19, 25.kabinetā. Dokumenta tulkojuma sagatavošana ir maksas pakalpojums.
2,72 Ls par tulkojuma lappusi
Absolventi, lai apliecinātu savu akadēmisko un zinātnisko sniegumu un piederību Latvijas Universitātei, pēc pieprasījuma var saņemt iegūto grādu un kvalifikācijas apliecinājuma rakstu. Apliecinājuma raksta sagatavošana jāpiesaka Studentu servisa Apkalpošanas centrā Raiņa bulvārī 19, 125.kabinetā, kas ir maksas pakalpojums. Papildus absolventi var saņemt LU Akadēmisko nozīmi un LU žetonu.
12.00 LVL Apliecinājuma raksts
10.00 LVL LU Akadēmiskā nozīme kārbiņā
3.00 LVL LU Žetons
Absolventi, kas nav piedalījušies izlaidumā, saņemt savu diplomu var Raiņa bulvārī 19, 117. telpā.




