Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Bioloģija, mikrobioloģija
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.07.2015

Bioloģija

Prof. Viesturs Melecis
Ekoloģija, biodaudzveidība, cilvēka un dabas mijiedarbība, augšņu biodaudzveidība, to izmaiņas klimata pārmaiņu rezultātā.
Kontaktinformācija: viesturs.melecis@lu.lv; vmelecis@email.lubi.edu.lv

Prof. Voldemārs Spuņģis
Bezmugurkaulnieki, it īpaši kukaiņi, to sistemātika, ekoloģija, aizsardzība. Bezmugurkaulnieki dažādos biotopos, sinantropās sugas.
Kontaktinformācija: voldemars.spungis@lu.lv; 67034880

Anna Ramata-Stunda
Ādas audu atjaunošana (gan brūču čūlu dzīšanas veicināšana, gan novecošanās aizkavēšana) ar biotehnoloģiski veidotiem produktiem, tajā skaitā mikroorganismu producētām aktīvajām vielām, kā arī laboratorijas apstākļos kultivētām cilvēka šūnām un audiem; bioloģiski aktīvu savienojumu (uzsvars uz ārīgi lietojamu) in vitro drošības un efektivitātes testēšana.
Kontaktinformācija: anna.ramata-stunda@lu.lv

Inese Čakstiņa
Šūnu terapijas, pieaugušo cilmes un priekštečšūnas.
Kontaktinformācija: inese.cakstina@lu.lv

Anta Sparinska
LU Botāniskā dārza aktualitātes, krāšņumaugi, dekoratīvā dārzkopība.
Kontaktinformācija: anta.sparinska@lu.lv, 67450852

Signe Tomsone
LU Botāniskā dārza aktualitātes, augu audu kultūras.
Kontaktinformācija: signe.tomsone@lu.lv, 67450852

Ārija Galeniece
Latvijas un citzemju koki un krūmi, dekoratīvie kokaugi, persiki, aprikozes, kokaugu audzēšana.
Kontaktinformācija: arija.galeniece@lu.lv, 67450860

Dace Grīviņa
Tropu, subtropu augi, t. sk. kaktusi, telpaugi, to audzēšana.
Kontaktinformācija: dace.grivina@lu.lv, 67450860;

Inese Nāburga-Jermakova
Ziemcietes, zāļveida ziemcietes, papardes, dālijas, lilijas, to audzēšana.
Kontaktinformācija: bitc.les@inbox.lv, 67452811;

Mārīte Neperte
Ārstniecības augi, Latvijas floras indīgie augi, augu pielāgojumi.
Kontaktinformācija: 67452811.

Mikrobioloģija

Olga Mutere
Vides biotehnoloģiju izstrāde, t.sk. augsnes attīrīšana no organiskā piesārņojuma, gaisa un ūdens attīrīšana biofiltrācijas kolonnās, vides paraugu eko-toksikcitātes novērtēšana.
Kontaktinformācija: olga.mutere@lu.lv

Jānis Liepiņš
Mikroorganismu, īpaši raugu fizioloģija, raugu stresa fizioloģija, raugu pielietojums zinātnē un rūpniecībā. Bioloģijas olimpiādes skolēniem.
Kontaktinformācija: janis.liepins@lu.lv

Nils Rostoks
Augu ģenētika, augu biotehnoloģija, ģenētiskā daudzveidība, ģenētiski modificētie organismi un to biodrošība.
Kontaktinformācija: nils.rostoks@lu.lv , 67033889