Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Komunikācijas un inovāciju departaments
Pēdējās izmaiņas veiktas:
27.03.2017

Adrese: Raiņa bulvāris 19 - 341, Rīga, LV - 1586 
Tālrunis: 67033964
E-pasts: info@lu.lv 
Direktora p.i.: Guntis Rozenbergs

Darbinieki

Guntis Rozenbergs - direktors p.i.
67033961
guntis.rozenbergs@lu.lv
Rolands Tjarve - mediju direktors
rolands.tjarve@lu.lv
Ilze Grante - Tehnoloģiju pārneses grupas vadītāja
ilze.grante@lu.lv

Sabiedriskās attiecības

Sabīne Spurķe - konsultante
20604166
sabine.spurke@lu.lv
Uģis Kozlovskis - konsultants
26349440
ugis.kozlovskis@lu.lv

Mediju producēšana

Sindija Iesalniece - portāla redaktore
67033963
sindija.iesalniece@lu.lv
Ieva Hermane - video producente
67033963
ieva.hermane@lu.lv
Jānis Balders - video operators
janis.balders@lu.lv
Madars Štramdiers - projekta direktors
67034454
madars.stramdiers@lu.lv
Uldis Gedra - radio producents
67034454
uldis.gedra@lu.lv
Toms Grīnbergs - fotogrāfs
67033965
toms.grinbergs@lu.lv

Mārketings

Rūdolfs Lismanis - mārketinga speciālists
Mob. 29390845
rudolfs.lismanis@lu.lv
Jānis Bikše - mārketinga speciālists
janis.bikse@lu.lv
Mārtiņš Borodušķis - mārketinga speciālists
67033922
martins.boroduskis@lu.lv

 

 

Jānis Lisovskis - konsultants, janis.lisovskis@lu.lv