Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
National Chung Cheng University
Pēdējās izmaiņas veiktas:
13.10.2009

Šis vienošanās memorands regulē studentu apmaiņu starp universitātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 5 studentiem katru gadu, studijām uz semestri vai gadu. Memorands paredz arī pasniedzēju apmaiņu.

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums National Chung Cheng University (NCCU). Vairāk informācijas par piedāvātajiem studiju kursiem NCCU: (http://www.ccuciae.org/english.htm -> Departments and Study Programs)

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz bakalaura 2 kursa studentam, jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un angļu vai ķīniešu val. prasme.

NCCU piedāvā bezmaksas izmitināšanu, ceļa izdevumus jāsedz studentam pašam. Atkarībā no pieejamām finansēm, iespējama arī neliela stipendija no NCCU fondiem studentam uz apmaiņas studiju periodu.  Pamatojoties uz šo memorandumu students ir atbrīvots no studiju maksas NCCU, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.

Par studiju iespējām vērsties LU Ārlietu departamentā

Pieteikšanās apmaiņas studijām NCCU rudens semestrī līdz 31. martam, studijām pavasara semestrī – līdz 31. oktobrim. Attiecīgi dokumentus (ieteikuma vēstule no fakultātes dekāna un NCCU lapā nosauktos pieteikšanās dokumentus http://www.ccuciae.org/english.htm  -> Application for Admission ) iesniegt LU Ārlietu departamentā līdz 15. martam un 15. oktobrim.

Vairāk informācijas par apmaiņas studijām NCCU: http://www.ccuciae.org/english.htm