Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Waseda University
Pēdējās izmaiņas veiktas:
01.03.2010

Šis līgums regulē studentu un mācībspēku apmaiņu starp universitātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 1 pilna laika studentam katru gadu, studijām uz semestri (vēlams) vai gadu.

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums Vasedas Universitātē (WU).

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz bakalaura 2 kursa studentam, jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un labas angļu un japāņu valodas zināšanas. Prasības: http://www.waseda.jp/cie/exchange/sils/01_materials.html

Studentam jābūt gatavam segt visas izmaksas saistītas ar uzturēšanos Japānā (iespējams finansiāls atbalsts no universitātes).

Pamatojoties uz šo sadarbības līgumu students ir atbrīvots no studiju maksas WU, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.

Par studiju iespējām vērsties LU Ārlietu departamentā

Attiecīgi dokumentus (ieteikuma vēstule no fakultātes dekāna un WU lapā nosauktos pieteikšanās dokumentus http://www.waseda.jp/cie/exchange/sils/03_download.html ) iesniegt LU Ārlietu departamentā mēnesi pirms WU lapā noteiktā termiņa .

Mājas lapa:  http://www.waseda.jp/top/index-j.html

Pieteikšanās termiņš: http://www.waseda.jp/cie/exchange/sils/03_notice.html