Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Kwansei Gakuin University
Pēdējās izmaiņas veiktas:
23.02.2010


Šis līgums regulē studentu un mācībspēku apmaiņu starp universitātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 2 pilna laika studentiem katru gadu, studijām uz semestri (vēlams) vai gadu.

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums Kwansei Gakuin Universitātē (KGU). Vairāk informācijas par piedāvātajiem studiju kursiem KGU: http://www.kwansei.ac.jp/Contents?cnid=3706

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz bakalaura 2 kursa studentam, jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un angļu val. prasmes, kā arī vismaz pamatzināšanas japāņu valodā.

Studentam jābūt gatavam segt visas izmaksas saistītas ar uzturēšanos Japānā.

Pamatojoties uz šo sadarbības līgumu students ir atbrīvots no studiju maksas KGU, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.

Par studiju iespējām vērsties LU Ārlietu departamentā.

Pieteikšanās apmaiņas studijām KGU rudens semestrī līdz 15. aprīlim, studijām pavasara semestrī līdz 1. decembrim. Attiecīgi dokumentus (ieteikuma vēstule no fakultātes dekāna un KGU lapā nosauktos pieteikšanās dokumentus) iesniegt LU Ārlietu departamentā attiecīgi līdz 15. martam un 1. novembrim.

Mājas lapa: http://www.kwansei.ac.jp/english/index.jsp

Papildus informācija