Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Monash University, Faculty of Arts, ar Ekonomikas un vadības fakultāti
Pēdējās izmaiņas veiktas:
13.10.2009

Šis līgums regulē studentu apmaiņu starp fakultātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 2 pilna laika studentiem katru gadu, studijām uz semestri (pavasara).

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums Monaša Universitātē (MU). Izvēlētajam kandidātam tiek piedāvāti tikai Humanitāro zinātņu fakultātes kursi maģistra grāda programmā tūrismā.

Vairāk informācijas par piedāvātajiem studiju kursiem MU:
http://www.monash.edu.au/pubs/handbooks/courses/3067.html

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz maģistra 2 kursa studentam, jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un angļu val. prasme atbilstoši:
http://www.monash.edu.au/study/international/apply/entry-requirements-english.html

Studentam jābūt gatavam segt visas izmaksas saistītas ar uzturēšanos Austrālijā.

Pamatojoties uz šo sadarbības līgumu students ir atbrīvots no studiju maksas MU, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.

Vairāk informācijas par studiju iespējām un pieteikuma dokumentiem (ieteikuma vēstule no fakultātes dekāna un MU lapā nosauktos pieteikšanās dokumentus  http://www.monash.edu.au/study/international/apply/) pie Ekonomikas un vadības fakultātes ārējo sakaru koordinatores K. Zaksas. Attiecīgos dokumentus iesniegt mēnesi pirms Monaša universitātē noteiktā pieteikšanās termiņa.