Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Dokumenti personām, kuras pārtraukušas studijas vai absolvējušas LU
Pēdējās izmaiņas veiktas:
13.04.2016
  • Akadēmiskās izziņas

Ja jums ir nepieciešamas apliecinājums par studiju periodu un/vai nokārtotajiem studiju kursiem Latvijas Universitātē, tad Akadēmisko izziņu varat saņemt LU Arhīvā, Raiņa bulvārī 19, 25.kabinetā, kas ir maksas pakalpojums un tiek izsniegtas nedēļas vai trīs (3) dienu laikā.

8.75 EUR  (akadēmiskā izziņa līdz trīs kursiem nedēļas laikā)

11.38 EUR (akadēmiskā izziņa līdz trīs kursiem 3 dienu laikā)

10.95 EUR (akadēmiskā izziņa virs trīs kursiem nedēļas laikā)

14.23 EUR (akadēmiskā izziņa virs trīs kursiem 3 dienu laikā)

• Noraksti/kopijas

Ja Jums ir nepieciešamas to dokumentu, kuri atrodas studenta personas lietā, norakstus/kopijas, tad Jums jāinteresējas LU Arhīvā, Raiņa bulvārī 19, 25.kabinetā. Dokumentu norakstu/kopiju apstiprināšana ir maksas pakalpojums.

2.10 EUR (viena dokumenta noraksta/kopijas apstiprināšana)

Ja Jums ir nepieciešams apliecinājums par studiju vai darba periodu LU, tad LU Arhīvā, Raiņa bulvārī 19 25.kabinetā, var pasūtīt arhīva izziņu. Arhīva izziņas noformēšana ir maksas pakalpojums. Arhīva izziņas tiek sagatavotas nedēļas vai 3 (trīs) dienu laikā.

6.60 EUR (arhīva izziņas sagatavošana nedēļas laikā)

8.54 EUR (arhīva izziņas sagatavošana 3 dienu laikā)

• Diploma dublikāts

Absolventiem, kuriem nepieciešams diploma dublikāts un kuri LU beiguši sākot ar 1991.gadu, Juridiskā departamenta Dokumentu pārvaldības nodaļa, Raiņa bulvārī 19, 136. kabinetā jāiesniedz LU rektoram adresēts iesniegums. Dublikāta sagatavošana ir maksas pakalpojums.

10.00 EUR

Absolventiem, kuri LU beiguši līdz 1991.gadam, apstiprinātus diploma norakstus vai arhīva izziņas izsniedz LU Arhīvā, Raiņa bulvārī 19, 25.kabinetā. Noraksta apstiprināšana ir maksas pakalpojums.

2.10 EUR (par diploma norakstu vai kopiju)

6.60 EUR (par arhīva izziņu nedēļas laikā)

8.54 EUR (par arhīva izziņu 3 dienu laikā)

• Diploma pielikums

Pēc pieprasījuma LU izsniedz diploma pielikumu angļu valodā. Iesniegumu iesniegt Studentu servisā, Raiņa bulvārī 19, 125. kabinetā. Diploma pielikuma oriģināla sagatavošana ir bezmaksas pakalpojums.

Ja Jums  ir nepieciešams Diploma pielikumu noraksts (absolvēšanas gads sākot ar 2002. vai 2003.gadu) iesniegumu var iesniegt  Studentu servisā, Raiņa bulvārī 19, 125. kabinetā. Noraksta sagatavošana ir maksas pakalpojums.

2,00 EUR

• Iepriekšējo izglītību apliecinošie dokumenti

Absolventi, kuri stājoties LU līdz 1993.gadam (līdz 1997.gadam Juridiskās fakultātes studentiem) iesniedza iepriekšējo izglītību apstiprinošu dokumentu, oriģinālus var saņemt LU Arhīvā, Raiņa bulvārī 19, 25.kabinetā.