Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

SPORTS LU SSC aicina 30.martā uz sporta pasākumu "Sporto gudri"
Sporta Servisa centrs
16.03.2017

30. martā no plkst. 19:30 - 21:30, Elektrum Olimpiskajā centrā (manēžā, vidējā zāles daļā) notiks LU SSC rīkotais sporta pasākums "Sporto gudri". Dalība - bez maksas! Šo 2 stundu laikā varēsi apgūt vairāku vingrojumu pareizu izpildes tehniku un noklausīties uztura lekciju.

Fiziskās aktivitātes (dažādus sporta veidus) mūsdienās piedāvā sporta klubi, sporta skolas un citas iestādes. Katru fizisko aktivitāšu pamatā ir atbilstoša iesildīšanās, pareiza vingrojumu un vingrinājumu izpildes tehnika un atbilstoša atsildīšanās. Kā arī veselīga dzīvesveida pamatā ir sabalansēts un pareizi izvēlēts uzturs. Tāpēc katram, kurš ir izvēlējies vai plāno nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm ir jābūt informētam par pamata lietām, kuras jāņem vērā, lai fiziskas aktivitātes sniegtu pozitīvus rezultātus un veselība uzlabotos.

 

PASĀKUMA PROGRAMMA:

◊ "Warm up" kopā ar florbola treneri Remāru Vikāni,  visp. fiz. sagatavotības treneri Jāni Vanagu un fitnesa trenerēm Inetu Miškunu un Sandiju Freimani.

◊ Vingrojumu pareizu izpildi un to modifikācijas apgūsi kopā ar fitnesa trenerēm Inetu Miškunu, Daci Ozolu, Rūtu Vasiļjevu, Lindu Kovaļevsku un Sandiju Freimani.

◊ Lekcija par uzturu ikdienā un fiziskajās aktivitātēs (pirms fiziskajām aktivitātēm, to laikā un pēc tām) kopā ar uztura speciālisti Agritu Rūsiņu.

 

SVARĪGI:

Ierašanās un reģistrēšanās no plkst.: 19:00

Jāierodas sporta tērpā un iekštelpu sporta apavos.
Ja vēlies vari paņemt līdzi savu paklājiņu.

Dalībniekiem ir nodrošinātas ģērbtuves ar dušu (sieviešu un vīriešu).

 

GAIDĪTS IR IKVIENS INTERESENTS neatkarīgi no fiziskās sagatavotības un vecuma!

Nāc - dalība ir BEZ MAKSAS!

 

Jautājumi? Raksti ineta.miskuna@lu.lv vai sports@lu.lv

 

 

 

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: