Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Futbols
Pēdējās izmaiņas veiktas:
11.05.2016

Futbola ziņas

LU futbola līga

-----

Tikai sportiska un veselīga paaudze spēj paveikt lielus un neaizmirstamus darbus, bet futbols ir viena no iespējām, kas palīdzēs kļūt par enerģisku jauno profesionāli savā izvēlētajā specialitātē.

Nav noslēpums, ka futbols pasaulē ir sporta karalis un to spēlē vienmēr un visur. Arī Latvijā futbols iegūst aizvien lielāku popularitāti un tiecas pēc tā, lai būtu sporta veids Nr. 1. Latvijas Universitāte aktīvi strādā pie tā, lai atjaunotu LU futbola tradīcijas un veido futbola sistēmu, kura atbilst augstākajiem pasaules augstskolu standartiem.

Latvijas Universitātē darbojas LU Sporta servisa centra futbola nodaļa, kuras pārraudzībā ir visas ar futbolu saistītās aktivitātes: 

  • Visiem LU studentiem ir iespēja regulāri piedalīties futbola treniņos. 
    (Sīkāka informācija sadaļā Futbola treniņi)
  • LU Sporta servisa centrs organizē FUTBOLA līguFUTBOLA vakarus un komplektē Latvijas Universitātes futbola komandu, kura pārstāv Latvijas Universitāti dažādās Latvijas un Starptautiskās studentu futbola sacensībās un Latvijas futbola čempionātā – Latvijas futbola Virslīgā. 
  • Aicinām LU studentus iegūt pieredzi sev interesējošā sporta veidā – darbošanās FS METTA/Latvijas Universitāte virslīgas un 1. līgas komandā, Futbola skolas METTA jauniešu sistēmā un Latvijas Universitātes Sporta servisa centra futbola nodaļā.

Foto autors: Māris Greidāns

Lai veidotos spēcīga LU futbola izlase un Latvijas Universitātes vārds izskanētu futbolā, tika izveidota komanda FS METTA/Latvijas Universitāte, kura startē Latvijas čempionāta Virslīgā. Šī komanda tiek komplektēta no spēcīgākajiem LU futbolistiem un vidusskolas vecuma jauniešiem, kuri savu nākotni nolēmuši saistīt ar studijām Latvijas Universitātē un spēlēšanu LU futbola komandā. Šādas komandas esamība piesaista daudzus jaunos futbolistus no visas Latvijas tieši Latvijas Universitātei, bet jaunajiem futbolistiem tā ir iespēja sevi vispusīgi attīstīt, jo ir iespējams apvienot sportu un studijas lielākajā Latvijas augstskolā.

„Viens no Latvijas Universitātes Sporta servisa centra mērķiem ir piesaistīt pēc iespējas vairāk studentus un jauniešus no visas Latvijas, lai dotu iespēju būt sportiskiem un izglītotiem.

Kopīgi būsim kā piemērs un parādīsim, ka izglītoti cilvēki prot novērtēt sporta nozīmību un ka sportošana ir kā pašsaprotama lieta.”

Ar cieņu,

LU Sporta servisa centrs
Kontakti: +371-26544377, girts.mihelsons@lu.lv