Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Atvērto durvju dienas 2017. gadā
Pēdējās izmaiņas veiktas:
24.03.2017

Latvijas Universitātes Atvērto durvju diena notiks sestdien, 2017. gada 1. aprīlī plkst. 12.00 Dabaszinātņu akadēmiskajajā centrā, Jelgavas ielā 1.

Atvērto durvju dienā topošajiem studentiem būs iespēja uzzināt, kā studēt un lietot augstāko izglītību, uzzināt par jaunajām tendencēm fakultāšu pārstāvētājās nozarēs, kā arī uzdot jautājumus esošajiem studentiem. 

Būs lieliska iespēja doties aizraujošā eksursijā pa modernāko studiju vidi Baltijā – Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmisko centru, kā arī dzirdēt par turpmākajiem plāniem Akadēmiskā centra attīstībā. Attīstības pamatideja ir veidot vienotu, modernu un atvērtu studiju un zinātnes vidi, kas uzlabos dažādu zinātņu nozaru sadarbību un veicinās jaunu starpnozaru studiju programmu veidošanu.

Pasākuma ietvaros varēs noklausīties arī trīs prezentācijas:

  • 2020.gada zināšanu un prasmju TOP 10. Ielūkojies nākotnē un ieraugi sev piemērotāko ceļu uz veiksmi!
  • Ko spēj LU pasniedzējs? Iepazīsti LU mācībspēku veikumus zinātnē un biznesā! Izvēlies savus studiju guru pēc viņu darbiem!
  • Kā tikt pie studenta sapņu dzīvesstila? Atklāj LU atbalstu mūsdienu studentam – stipendijas un ārzemju braucieni, bizness un izklaide, kultūra un sports.

Par Atvērto durvju dienas pozitīvo noskaņu rūpēsies Latvijas Universitātes radio “NABA”.

Nāc, ielūkojies nākotnē un izvēlies sev piemērotāko ceļu uz veiksmi. Uzzini to, ko nezina citi! 

Reģistrē savu dalību!

Papildus piedāvājam Atvērto durvju dienas: