Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Atvērto durvju dienas 2016. gadā
Pēdējās izmaiņas veiktas:
30.03.2016

Skatīt atrašanās vietas kartē

Fakultāte Laiks Vieta Papildu informācija
5. martā
Fizikas un matemātikas fakultāte, Matemātikas nodaļa Plkst. 14.30 Rīgā, Zeļļu ielā 25, 100. auditorijā Atvērto durvju dienas laikā uzzināsiet, kādas ir iespējas kļūt par matemātiķi tepat Latvijā! Noskaidrosiet, kādas ir atšķirības starp Matemātikas bakalaura un Matemātiķa statistiķa profesionālā bakalaura studiju programmām un kā kļūt par vidusskolas matemātikas skolotāju. Satiksiet matemātikas pasniedzējus un studentus, kas pastāstīs par matemātikas studiju burvību.
14. martā
Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte Plkst. 12.00 Rīgā, Jelgavas ielā 1  
16. martā
Fizikas un matemātikas fakultāte, Fizikas nodaļa Plkst. 13.00 Rīgā, Zeļļu ielā 23

Fizikas pasniedzēji un fizikas studenti Jums izskaidros, katrs no sava redzespunkta, kā LU tiek veidoti nākotnes fiziķi. Kādi aizraujoši notikumi Jūs sagaida studiju laikā, kā daļu no studijām var veikt prestižās ārzemju augstskolās un kas Jūs sagaida pēc studiju beigām. Fizikas studijās tiek ieviesta arī lietišķā komponente - tiem, kas šobrīd savu nākotni saskata vairāk rūpniecībā nevis tiešā zinātniskajā pētniecībā. Par to visu - fundamentālo un lietišķo - visos sīkumos uzzināsiet klātienes sarunās.
Vēlams iepriekš pieteikties pa telefonu 67033757 vai arī e-pastā uz adresi arija.deme@lu.lv
Zvanot uz šo telefonu vai rakstot e-pastu var sarunāt citu laiku 14.-18.marta nedēļā, ja nepieciešams.

Visi interesenti aicināti apmeklēt arī Jauno Fiziķu skolas nodarbību 12.martā, sestdienā (tuvojoties nodarbībai informāciju meklēt https://jfs.lu.lv/)
Nodarbības ietvaros informēs par Fizikas studiju iespējām.

Vairāk informācijas

18. martā
Fizikas un matemātikas fakultāte, Optometrijas un redzes zinātnes nodaļa Plkst. 10.30 Rīgā, Jelgavas ielā 1, 427. telpā Uzzināsiet, kas par "putnu" ir redzes speciālists-optometrists – ko viņš dara un kā par tādu kļūt. Sapratīsiet, ka studijas pie mums ir interesantas, aizraujošas un daudzpusīgas. Redzēsiet, cik fantastiski būt par dvēseļu spoguļu izzinātāju, aprūpētāju un "apstiklotāju"!
Lūk, tas ir optometrists!

Lūgums iepriekš pieteikties elektroniski 
21. martā
Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte Plkst. 12.00 Rīgā, Jelgavas ielā 1  
22. martā
Humanitāro zinātņu fakultāte Plkst. 14.00 Rīgā, Visvalža ielā 4a, 401.telpā Vispirms interesentus uzrunās fakultātes dekāne profesore Ilze Rūmniece un studentu pašpārvaldes pārstāvji. Pēc tam sarunas turpināsies atsevišķi pa studiju programmām - būs iespēja tikties ar programmu docētājiem, kuri atbildēs uz jautājumiem un sniegs informāciju par izvēlētajām bakalaura, maģistra un profesionālā maģistra studiju programmām.
Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte Plkst. 12.00 Rīgā, Jūrmalas gatvē 76  Plašāka informācija - šeit
23. martā
Medicīnas fakultāte Plkst. 12.00 Rīgā, Raiņa bulv. 19, Mazajā aulā

Atvērto durvju dienas dalībniekus uzrunās LU MF dekāne prof. Ingrīda Rumba-Rozenfelde, kas klātesošiem pastāstīs, kāpēc medicīna vienlaikus ir amats, zinātne un māksla. Savukārt ārstniecības, farmācijas, māszinību  un radiogrāfijas studiju programmu direktori sniegs īsu ieskatu studijās un izvēlētās profesijas nākotnes perspektīvās Latvijā un pasaulē. Fakultātes studenti dalīsies savā pieredzē un atklās, kāpēc studēt medicīnu Latvijas Universitātē ir labākā izvēle.

Plašāka informācija

Datorikas fakultāte Plkst. 12.00 Rīgā, Raiņa bulv. 19, 12. auditorijā

Pasākumā būs iespēja uzzināt par studiju programmām, studiju procesu un ārpusstudiju aktivitātēm. Viesus uzrunās Datorikas fakultātes dekāns, studiju programmu direktori un studentu pašpārvaldes pārstāvji.
Pasākums būs skatāms arī tiešraidē Latvijas Universitātes portālā www.lu.lv.
Savukārt tiem jauniešiem, kas būs atnākuši klātienē, būs iespēja paviesoties LU DF Robotikas pulciņā un pamēģināt pašiem izveidot vienkāršu elektronikas shēmu un to saprogrammēt.

Arī tie, kas nebūs ieradušies personīgi, varēs uzdot jautājums, iepriekš tos atsūtot pa e-pastu jelena.polakova@lu.lv, vai uzdodot sociālajos tīklos.

Tiešraide

24. martā
Juridiskā fakultāte Plkst. 10.00 Rīgā, Raiņa bulv. 19, JF Konferenču zālē

Pasākumu ar uzrunu ievadīs Juridiskās fakultātes dekāne, asociētā profesore Anita Rodiņa. Turpinājumā klātesošie tiks iepazīstināti ar Tiesību zinātnes studiju programmu uzņemšanas kārtību un prasībām, informāciju par studiju saturu un vidi, ārpusstudiju aktivitātēm un studentu dzīvi fakultātē.

Dienas noslēgumā studenti interesentus aicinās doties uz fakultātes tiesas zāli, lai tie, inscinējot tiesas procesu un iejūtoties tiesnešu, advokātu vai prokuroru ādā, mēģinātu atrisināt dažādus kāzusus jeb juridiskas problēmsituācijas.

Bioloģijas fakultāte Plkst. 12.00 Rīgā, Jelgavas ielā 1, 545. auditorijā  Programmā paredzēta Bioloģijas fakultātes dekāna Nila Rostoka prezentācija par fakultāti, savukārt asociētais profesors Voldemārs Spuņģis iepazīstinās ar studijām bioloģijas bakalaura studiju programmā, bet studentu pašpārvalde pastāstīs par studentu dzīvi fakultātē. Noslēgumā interesenti varēs iepazīties ar fakultātes auditorijām un laboratorijām
1. aprīlī
Sociālo zinātņu fakultāte Plkst. 13.00 Rīgā, Lomonosova ielā 1 A

Atvērto burvju diena LU Sociālo zinātņu fakultātē.


Aicinām ieraudzīt to, kas nav redzams pat internetā!

1. Sociālo zinātņu maģija. Aizraujoši stāsti par to, kā sociālās zinātnes pārvērš ieradumus, prātus, pasauli un pašus studentus.

2. Studiju labirints. Spēle, kuras laikā vidusskolnieks apgūs augstskolas studiju iespējas no fukšu balles līdz bakalaura diplomam.

3. Eksperiments ar sevi. Darbnīcas ar multimediju studiju un KIVI TV, kā arī LU SZF nodaļu pārstāvjiem – iespēja pārbaudīt savas spējas.

4. Tēja un uzkodas. Uzburs LU SZF kafejnīca.
Par LU SZF nodaļām un studentu nākotnes profesijām lasi šeit


Video

4. aprīlī
Teoloģijas fakultāte Plkst. 16.00 Rīgā, Raiņa bulv. 19, 161. telpā Ar interesentiem un studētgribētājiem tiksies LU TF studentu pašpārvaldes pārstāvji, kuri pastāstīs par studiju procesu, fakultāti un teoloģiju. Tāpat sanākušos uzrunās un uz jautājumiem atbildēs LU TF dekāne Dace Balode un Jauno teologu un reliģijpētnieku universitātes vadītāja Ilze Jansone.
Lai uzzinātu par studijām TF, var sarunāt arī citu laiku, zvanot uz telefonu 67034441 vai rakstot e-pastu uz adresi teoldept@lanet.lv
6. aprīlī
Vēstures un filozofijas fakultāte Plkst. 17.00 Rīgā, Aspazijas bulvārī 5, 510. auditorijā  
7. aprīlī
Ekonomikas un vadības fakultāte Plkst. 15.00  Rīgā, Aspazijas bulvārī 5 Atvērto durvju dienā varēs uzzināt par LU EVF bakalaura un maģistra studiju programmām, par iestāšanos, studiju procesu, ārpusstudiju aktivitātēm, par iespējām doties apmaiņas studijās/praksē uz ārvalstīm, par stipendijām un atbalstu studējošajiem, kā arī būs iespēja ieskatīties LU studentu Biznesa inkubatorā un uzzināt vairāk par to, ko dara LU EVF Studentu pašpārvalde. Viesi par sev interesējošām studiju programmām varēs uzzināt vairāk sarunās gan ar studiju programmu direktoriem, gan ar fakultātes studentiem.

Sekot līdzi LU EVF Atvērto durvju dienas pasākuma jaunumiem iespējams arī Facebook.
Ķīmijas fakultāte Plkst. 15.00 Rīgā, Jelgavas ielā 1 Programma un papildus informācija par nokļūšanu