
|
Psiholoģija – bakalaura studiju programma
Pēdējās izmaiņas veiktas:
15.02.2013 |
|
Fakultāte: Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
Iegūstamais grāds: sociālo zinātņu bakalaura grāds psiholoģijā
Studiju programmas direktors: doc. Anika Miltuze
Studiju programmas apjoms kredītpunktos: 120 kredītpunkti
Studiju programma ir akreditēta
Studiju programmas formas: PLK (Pilna laika klātiene) - darba dienās, galvenokārt no 8:30 - 18:00 atkarībā no konkrētās dienas nodarbību plānojuma
NLK (Nepilna laika klātiene) - ceturtdienās un sestdienās no 8:30 līdz 18:00
Studiju programmas ilgums: PLK - 6 semestri (3 gadi)
NLK - 7 semestri (3,5 gadi)
Studiju maksa (pilna programmas apguve): PLK - 3600 Ls
NLK - 3300 Ls
Studiju maksa (1. studiju gadā): PLK - 1200 Ls
NLK - 850 Ls
Psiholoģijas bakalaura studiju programmas mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt akadēmisko pamatizglītību psiholoģijā, nodrošināt iespēju studējošiem apgūt teorētiskās zināšanas un pētniecības iemaņas un prasmes, veicināt analītiskās un kritiskās domāšanas iemaņas un pilnveidot prasmi patstāvīgi risināt problēmas, pieņemt lēmumus. Pēc programmas sekmīgas apgūšanas paveras iespējas tālākām psiholoģijas studijām.
Psiholoģijas bakalaura studiju programmā studentiem ir iespēja apgūt:
Studiju laikā izmantojam šādas mācību metodes:
Starptautiskās ERASMUS programmas ietvaros studentiem ir iespēja studēt Vācijā, Zviedrijā, Lietuvā, Polijā.
Darba iespējas: absolventiem iespējams strādāt dažādās organizācijās kā personāla atlases speciālistu asistentiem, veikt psiholoģiska rakstura pētījumus dažādās pētniecības iestādēs. Iegūtais diploms dod iespēju turpināt studijas trīsgadīgajā Psiholoģijas profesionālajā maģistra studiju programmā, kā arī turpināt studijas maģistra studiju programmā citās zinātņu apakšnozarēs gan Latvijā, gan ārvalstīs.
Svarīgi! Psiholoģijas studentiem mācības sākas jau augusta beigās, kad pirmā kursa studentus aicināsim uz sociālo prasmju treniņiem!
Uzzini par mūsu absolventu profesionālo darbību un karjeru:
Uzņemšanas prasības:
Vispārīgie nosacījumi
Priekšrocības: Latvijas valsts skolēnu zinātnisko konferenču psiholoģijas sekcijas 1. – 3. pakāpes laureātiem 2012. un 2013. gadā; LU Jauno pedagogu un psihologu skolas ar izcilību atzīmēto darbu autoriem psiholoģijā 2013. gadā.
*Līdz 2011. gadam – CE latviešu valodā un literatūrā
No 2012. gada – CE latviešu valodā