Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Zinātniski pētnieciskais darbs
Autors Ziņojums
Alise
Viesis
Ievietots: 03. 09. 2011 [09:26]
Labdien, es pašlaik mācos 11. klasē, tomēr esmu jau diezgan nopietni apsvērusi iespēju par Juridisko fakultāti. Šogad iestājos Jauno Juristu skolā, kas sniegs man ieskatu un liks saprast, vai patiešām to vēlos, tomēr jau tagad zinu, kādiem priekšmetiem ir jāpievērš uzmanība. Nesen uzzināju, ka parasti LU piedāvā ZPD (Zinātniski pētnieciskais darbs) tēmas, kuras saistās ar kādu no fakultātēm. Izstrādājot un iesniedzot šo darbu, tiek dotas priekšrocības, piesakoties studijām šajā augstskolā. Pašlaik nekur mājaslapā nevaru atrast informāciju par to, vai vēl ir tāda iespēja un vai parasti ir piedāvāta kāda tēma no Juridiskās fakultātes?

Liels paldies jau iepriekš,

Ar cieņu, Alise
Viesis
Ievietots: 03. 09. 2011 [12:43]
Nevaru likt galvu ķīlā, ka turpmākais ir pilnīga patiesība, tomēr esmu pārliecināts, ka Juridskajā fakultātē šāda kārtība nepastāv. Atsevišķās nozarēs ir kaut kāds "bonuss" (iespējams, automātiska vieta budžetā), ja par ZPD iegūst godalgotu vietu Latvijas mērogā, taču, manuprāt, tas neattiecas uz Juridisko fakultāti. Neskatoties uz to, rakstīt ZPD par juridisku tēmu, protams, būtu lietderīgi, lai jau savlaicīgi saprastu, vai šī nozare tik tiešām interesē.
Viesis
Ievietots: 03. 09. 2011 [12:54]
Šogad vienīgās priekšrocības stājoties JF bakalauros bija - Latvijas valsts skolēnu zinātnisko konferenču tieslietu sekcijas 1. pakāpes laureātiem 2010. un 2011. gadā.
Alise
Viesis
Ievietots: 03. 09. 2011 [14:30]
"Viesis" rakstīja:

Nevaru likt galvu ķīlā, ka turpmākais ir pilnīga patiesība, tomēr esmu pārliecināts, ka Juridskajā fakultātē šāda kārtība nepastāv. Atsevišķās nozarēs ir kaut kāds "bonuss" (iespējams, automātiska vieta budžetā), ja par ZPD iegūst godalgotu vietu Latvijas mērogā, taču, manuprāt, tas neattiecas uz Juridisko fakultāti. Neskatoties uz to, rakstīt ZPD par juridisku tēmu, protams, būtu lietderīgi, lai jau savlaicīgi saprastu, vai šī nozare tik tiešām interesē.

Nu.. kā jau es minēju, tāpēc iestājos Jauno Juristu skolā, lai saprastu to, vai tas patiešām ir tas, ko vēlos darīt nākotnē.
Liels paldies par informāciju! icon_smile.gif
Alise
Viesis
Ievietots: 03. 09. 2011 [14:31]
"Viesis" rakstīja:

Šogad vienīgās priekšrocības stājoties JF bakalauros bija - Latvijas valsts skolēnu zinātnisko konferenču tieslietu sekcijas 1. pakāpes laureātiem 2010. un 2011. gadā.

Paldies par informāciju! icon_smile.gif