Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
izvele
Autors Ziņojums
viese
Viesis
Ievietots: 12. 08. 2011 [18:38]
Sveicināti!
Man ir jāizvēlas no četriem B daļas kursiem 2, lai tie veidotu 4 KP, vai es varu ņemt tikai vienu priekšmetu (2 KP)un pēc tam citos kursos (2. vai 3.) paņemt atlikušos divus?
^_____^
Viesis
Ievietots: 13. 08. 2011 [00:44]
Cik es zinu nē. Vienkārši tev būs parāds 2 KP icon_confused.gif un par to būs jāmaksā.
Bet tīri teorētiski ja 1 sem. tev ir uz 2 KP mazāk, nekā ir paredzēts, un 2 sem. uz 2 KP lielāk nekā ir paredzēts, kopuma par māc. gadu būs kartība. Tā vienreiz izdarīja man kolēģis, bet vai tas bija "legāli" es nezinu. icon_wink.gif
Viesis
Ievietots: 13. 08. 2011 [13:33]
"viese" rakstīja:

Sveicināti!
Man ir jāizvēlas no četriem B daļas kursiem 2, lai tie veidotu 4 KP, vai es varu ņemt tikai vienu priekšmetu (2 KP)un pēc tam citos kursos (2. vai 3.) paņemt atlikušos divus?

Nē, nevar tā darīt. B daļas plāns gada ietvarā ir jāizpilda pilnībā.
Ja neizpildīsiet - tad būs parāds (par ko būs jāmaksā) un nevarēsiet ierotēt budžetā.
konsultants
Reģistrēts kopš: 10.03.2005
Ziņojumi: 3343
Ievietots: 22. 08. 2011 [10:04]
"viese" rakstīja:

Sveicināti!

Labdien!!

Studiju plāns gadam ir jāizpilda. Nobīde var būt semestros viena gada ietveros (piem., ja plānā paredzēti 6 kp rudenī, 4 kp pavasarī, tad rudens semestrī varat ņemt 5 kp un pavasarī 5 kp).

Cieņā,
Studentu servisa konsultants