Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Sports pirmkursniekiem
Autors Ziņojums
elina
Viesis
Ievietots: 12. 07. 2011 [18:23]
vēlējos uzzināt vai pirmkursniekiem šajā universitātē ir spora nodarbības,es domāju obligātas,nu tā kā ir RTU.

Ja nav,tad saprotu,ka ir dota brīvprātīga iespēja pieteikties. par to ir papildus jāmaksā vai tas iespējams par brīvu?
[tt] Latvijas ātrie kredīti kopā ar lvkrediti salīdzināti [/tt]
bumbulis
Viesis
Ievietots: 03. 08. 2011 [18:38]
"elina" rakstīja:

vēlējos uzzināt vai pirmkursniekiem šajā universitātē ir spora nodarbības,es domāju obligātas,nu tā kā ir RTU.

Ja nav,tad saprotu,ka ir dota brīvprātīga iespēja pieteikties. par to ir papildus jāmaksā vai tas iespējams par brīvu?

ja, man tas pats jautajums! Un uz kadiem sporta veidiem var pietekties? (mani interese vispar peldesana)...ja, un vai par to ir jamaksa un cik.?
[tt] Latvijas ātrie kredīti kopā ar lvkrediti salīdzināti [/tt]
Explose
Reģistrēts kopš: 20.10.2011
Ziņojumi: 4
Ievietots: 13. 01. 2012 [09:38]
"bumbulis" rakstīja:

"elina" rakstīja:

ja, man tas pats jautajums! Un uz kadiem sporta veidiem var pietekties? (mani interese vispar peldesana)...ja, un vai par to ir jamaksa un cik.?

cik es dzirdēju tad nav obligātas, tikai uz paša iniciatīvu. man kaut kā pavilcis uz sportu pēdējā laikā, iešu brīvajās cīņās plus laikam arī basīti uzspēlēt. icon_wink.gif
Super kredītu salīdzinājums - iesaki draugam un palīdzini ietaupīt.