Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Kas par lietu?!?
Autors Ziņojums
Rasty
Viesis
Ievietots: 11. 02. 2010 [18:05]
1) Kāpēc ir ielikti tik neizdevīgi treniņu laiki? Es mācos tikai pirmajā kursā, bet pat man lekcijas beidzas tikai 16.00, rezultātā tieku tikai 1x nedēļā uz treniņu! Un par to tā kā žēl atdot 12ls! Vai tad tiešām tie treniņi ir tikai būšanas pēc, ne, lai varētu tikt visi, kas grib un trenēties?
2) Šī bija pirmā nedēļa, kurā jau notiek treniņi. Šodien aizgāju, bet zālē tikai puiši un, pats galvenais, meitenēm nemaz vēl neesot iedalīta ģērbtuve (to man paziņoja pie ieejas sēdošais kungs, kuru mana problēma totāli neinteresēja). Rezultātā, nezinādama, ko darīt, braucu mājās nikna un nogurusi. Tad ko - meitenēm uz ielas jāģērbjas? Kas tas vispār ir par bardaku?!?!?!?
3) Vai tiešām nevar kā tomēr sadalīt tos treniņu laikus puišiem un meitenēm? Lielo basketbola zāli vēl neesmu redzējusi aizņemtu tajā pat laikā, kad ir LU basīša treniņš vieglatlētikas manēžā. Vai nevar vienus likt tur, otrus tur un apvienot tikai, ja atnāk maz? Arī es neesmu basītī pilnīgi no nulles, taču noteikti ne tuvu netiktu ņemta LU komandā (žēl, labprāt gribētu), jo tas taču gana nopietns līmenis. Tomēr spēlēšana ar puišiem ir tiešām diezgan bezjēdzīga. Es ļoti gribu iemācīties, trenēties un labi spēlēt basketbolu, bet tas pie šādiem apstākļiem nav iespējams! Ja jau pat ģērbtuves meitenēm nav!!!!!
[tt] Latvijas ātrie kredīti kopā ar lvkrediti salīdzināti [/tt]
Viesis
Ievietots: 15. 02. 2010 [13:15]
Ja rodas šādas problēmas, jādodas pie trenera uz zāli, ģerbtuvēm jābūt gan puišiem, gan meitenēm...
kada meitene
Viesis
Ievietots: 19. 02. 2010 [23:24]
par tiem laikiem ņem par labu, jo citi tur arī iet trenēties, bet pirmā dzirdamība, ka meitenēm nav ģērbtuve. Kur tad ģerbās volejbolistes?
Un par tiem līmeņiem ir ta čābīgi, it sevišķi, ja ierodas meitenes, kuram basītis ir tumša bilde un jēdz tikai tev sist, skrāpēt un pārmest, ka tu nejēdz noteikumus lai gan jēdz un ja vēl viņa ir skaistā čiksiņa īsos šortos, tad tikpat labi vari iet mājās, jo tie radījumi redzēs tikai viņu!

Bet parunā ar treneri par šito, bet man jau liekas, ka viņi arī tādi bezspēcīgi!
Rasty
Viesis
Ievietots: 02. 03. 2010 [16:01]
Jā, es tiešām nezinu, kur ģērbās volejbolistes, jo pirmajā semestrī bija viena ģērbtuve (aizgāju tikai uz vienu treniņu pašās beigās). Es tik tiešām ļooooti gribu trenēties, bet šāds bardaks mani tomēr mulsina.