Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Teniss
Autors Ziņojums
kentyo1349
Reģistrēts kopš: 22.11.2009
Ziņojumi: 1
Ievietots: 22. 11. 2009 [15:46]
Sveicinati studenti un tie kuram ir interese par tenisu. Nesaprotami kapec te nebija topiku "Teniss" - jo tas tachu ir loti populars un aizrajoshs sports icon_wink.gif Labi, saksu es. Macos LU jau 4-to gadu un esmu universitates izlases speletajs. Nevaru pateikt ka mums ir viss forsi ar tenisu universitate, jo vairak finanse komana sporta veidus. Tomer gadu un divus atpakal vinejam Vislatvijas universiadi Tenisa. Pusotru gadu atpakalj bijam Somija uz SELL Games (Tas ir Baltijas valstu universiade bet bija visi NVS valsti un puse ne eiropas valstim) un dabujam sudrabu un bronzes medalus no trim medalu komplektiem, ta ka turam limeni icon_wink.gif Mums universitate ir loti labs treneris Genadijs, kurs trene galda tenisu bet loti rupejas par parastiem tenisistiem ari! Loti labi visu organize!

Teniss

Ari gribas pateikt ka nesen musu universitates studenti palaida loti interesantu tenisa portalu Smash.lv, kur jus varesiet atrast visu nepieciesamu informaciju par tenisa kortiem Riga un visa Latvija, ka ari atrast tenisa treneri, atrast tenisa partneri un daudz ko citu. Iesaku! LU - ir laba vieta kur but icon_wink.gif Visiem veiksmi korta!
[Šīs ziņojums tika mainīts 7 reizes, pēdējā reizē 01.01.2010 23:28.]
emzee
Viesis
Ievietots: 10. 01. 2010 [22:44]
Cik nopratu tu runā par lielo tenisu, tādā sakarā gribēju jautāt vai LU kaut ko sponsorē un/vai piedavā telpas/kortus kur trenēties, jo informāciju esmu atradis tikai par galda tenisu.
Viesis
Ievietots: 11. 02. 2010 [15:47]
Domaju ka tagad universitate vispar nespopnsore tenisistus jo budzets sportam krietni samazinats icon_frown.gif
Viesis
Ievietots: 07. 05. 2010 [22:32]
es velos pameginat so sporta veidu ka tadu, bet nevaru atrast partneri kas pa sokoladi parada ka serve! icon_wink.gif