28.februārī Olimpiskajā sporta centrā Latvijas Universitāte (LU) savā laukumā uzņēma vienu no Aldaris LBL turnīra līderu komandām – Valmiera/ORDO. Lai arī atmosfēra tribīnēs no LU faniem bija lieliska, tomēr uzvaru šajā spēlē neizdevās gūt. Spēle noslēdzās ar rezultātu 52-82.

Spēles rezultātu atklāja valmierieši (0-2), kam uzreiz sekoja Dmitrija Brizgalova precīzs trāpījums grozā (2-2). Diezgan ilgu laiku spēles rezultāts kustējās ļoti lēnām. Ceturtdaļas vidū 7-12. Spēles 6.minūtē pretinieku spēlētājs triec bumbu grozā no augšas, tādējādi mūsējiem -7 (7-14). Arī turpinājumā neizdodas gūt punktus, taču valmierieši rezultāta starpību tikai palielina (7-18). Daudzās piezīmes neļauj tikt pie punktiem, turpretī pretinieki bieži var stāties uz soda metiena līnijas (9-22). Pirmās 10 minūtes noslēdzas ar rezultātu 9-25. 2.ceturtdaļu iesākam ar nopelnītu piezīmi, tādējādi pretinieki var stāties uz soda metiena līnijas (9-27). Uzreiz pēc tam seko piezīme uzbrukumā no valmieriešu puses. Pateicoties tam, Jānis Engers gūst 3 punktus (11-27). Turpinājumā vairāki sekmīgi uzbrukumi pretinieku izpildījumā (17-34). Ceturtdaļas vidū Roberts Krūmiņš parāda savas lidotāja spējas un triec bumbu grozā no augšas (19-34). Jau pēc dažām minūtēm Krūmiņš vēlreiz saviem faniem demonstrē lielisku epizodi, atkārtoti triecot bumbu grozā no augšas (24-34). Lieliskā caurgājienā Renārs Magone gūst 2 punktus (26-38). Pašā ceturtdaļas izskaņā, pateicoties pretinieku nopelnītajai piezīmei, Krūmiņš var stāties uz soda metiena līnijas. Līdz ar to puslaika pārtraukumā dodamies ar rezultātu 29-40. Pēc puslaika pārtraukuma tika iegūta piezīme, kas pretiniekiem ļāva izpildīt divus soda metienus (29-42). Diemžēl 2 minūtes mūsējo rezultāts neizkustējās uz tablo, kas Visockim-Rubenim liek ņemt minūtes pārtraukumu. Ceturtdaļas 3 minūtē jau -24 (29-53). Drīz vien pēc tam, Edgars Lasenbergs gūst punktus no tālmetiena līnijas (32-55), kam seko Renāra Magones vēl divi punkti (36-55). Arī Linards Jaunzems demonstrē lielisku sniegumu, gūstot divus punktus ar sodu, kuru tomēr neizdodas raidīt grozā (37-55). Pirms izšķirošajām 10 minūtēm -20 (40-60). Ceturtdaļu ar precīzu trāpījumu grozā iesāk valmierieši (40-62). Studentiem diemžēl neizdodas apturēt pretinieku uzbrukumu, kas liedz gūt punktus arī pašiem (41-69). LU rezultātu beidzot iekustina Edgars Lasenbergs, raidot 3 punktus grozā (44-73). Uzreiz pēc tam seko Mārča Saulīša sekmīgs metiens (46-75), tomēr pretinieki atbild ar to pašu. 3 minūtes līdz beigām tehnisko piezīmi nopelna pretinieku spēlētājs, kas ļauj papildināt studentu rezultātu. Uzreiz pēc tā seko Artūra Grīnbergs tālmetiens (50-79). Līdz ar to, spēle noslēdzas ar rezultātu 52-82. Rezultatīvākie spēlētāji Latvijas Universitātes komandā bija Linards Jaunzems ar 13 punktiem, Edgars Lasenbergs ar 8 punktiem, Mārcis Saulītis un Renārs Magone ar 6 punktiem. Nākamo spēli LU komanda aizvadīs 9.martā, tiekoties ar Barons/LDz komandu, Daugavas sporta namā.

Aldaris LBL: Latvijas Universitāte – Valmiera/ORDO

Latvijas Universitāte – Valmiera/ORDO: 52-82 (9:25, 20:15, 11:20, 12:22)
Latvijas Universitāte: Jaunzems 13, Lasenbergs 8, Magone 6, Saulītis 6, Krūmiņš 5, Engers 4, Brizgalovs 4, Grīnbergs 3, Ozolinkevičs 2, Eiduks 1, Leja, Rēķis
Valmiera/ORDO: Blaus 15, Jonāts 13, Aig.Šķēle 12, Rozītis 11, Iļjins 10, Laksa 9, Vīņauds 5, Jān.Kaufmanis 4, Vairogs 3, Arm.Šķēle, Edg.Kaufmanis, Gabrāns.   Latvijas Universitātes basketbola komandu atbalsta: