Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
© Foto: Toms Grīnbergs, Latvijas Universitātes Komunikācijas un inovāciju departaments
© Foto: Toms Grīnbergs, Latvijas Universitātes Komunikācijas un inovāciju departaments

LU Dabas mājā, 18. oktobrī notiks vieslekcija “Apoptosis and Cell Therapy, Evaluation Methodology of Chemotherapeutic Drugs”

11.10.2017

Doktorantūras skolas “Augu un augsnes bioloģisko resursu izpēte ilgtspējīgai izmantošanai” ietvaros, LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Torņakalnā, trešdien, 18. oktobrī, plkst. 14.30, 223. auditorijā ar lekciju “Apoptosis and Cell Therapy, Evaluation Methodology of Chemotherapeutic Drugs” uzstāsies viespasniedzējs Dr. El Habib Dakir no Salamankas vēža izpētes institūta Spānijā.

Interesenti, iepriekš pierakstoties, ir aicināti apmeklēt arī laboratorijas darbu ”Laboratory practices on Immunohistopathology and Molecular Pathology of Patient Derived Xenograft models”, kas norisināsies 17. oktobrī no plkst. 16.30 līdz 19.30, 440. laboratorijā Dr. El Habib Dakir vadībā.

Doktorantūras skola “Augu un augsnes bioloģisko resursu izpēte ilgtspējīgai izmantošanai” pastāv kopš 2010. gada. Tajā studē LU Bioloģijas fakultātes un Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes, kā arī Daugavpils Universitātes studenti. Lekcijas nolasījuši vairāk  nekā 30 ārzemju vieslektori. Sīkāka informācija par doktorantūras skolu atrodama šeit.